Course events

Intercourse events

Архив 2018

Архив 2017

Архив 2016

Архив 2015

Яндекс.Метрика


Гостевая книга
Педагогикалық оқулардың жеңімпаздары анықталды
Tuesday, 26 April 2016 15:52

Фотогалерея

Педагогикалық оқулардың облыстық кезеңінде мектепке дейінгі ұйымдардың білім беру ортасының ғылыми-әдістемелік, мазмұндық, технологиялық және ресурстық негіздерін жаңарту, дамытушы білім беру ортасы бастауыш білім беру мазмұнын жаңарту ресурсы ретінде, білім беру үдерісін технологияландыру мектепте білім беру мазмұнын жаңарту ресурсы ретінде, «Мәңгілік Ел» ұлттық идеялары аясында тұлғаны тәрбиелеу және әлеуметтендіру, азаматтық белсенділікті, патриотизмді және көшбасшылық қасиеттерді қалыптастыру қосымша білім беру жағдайында тұлғаны тәрбиелеу және әлеуметтендіру негізі ретінде, экономиканың индустириалдық-инновациялық дамуы жағдайында техникалық және кәсіби білім беру жүйесін жетілдіру, білім және ғылымды кіріктіру арқылы жоғары педагогикалық мектептің білім беру үдерісін жүйелі жаңғырту, педагогикалық менеджмент басқару қызметінің мәдениетін дамыту факторы ретінде басым бағыттар бойынша 7 секция қамтылып, жалпы саны 87 педагог қатысып, бақ сынады.

Педагогикалық оқулар барысында қатысушылар өз жұмыстарын инновациялық жобалар, авторлық бағдарламалар түрінде ұсынып, тәжірибелерін ортаға салды. Педагогтер білім беру үдерісінде жас ұрпаққа сапалы білім мен тәрбие берудегі ең өзекті тақырыптарды қозғап, тәжірибе алмасып, кәсіби шеберліктерін шыңдауға мүмкіндік алды.

Педагогикалық оқулардың қорытындысы бойынша:

1.  «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» секциясында

І орын Савченко Татьяна Александровна, Адилова Сания Булатовна,

ІІ орын Ельжанова Үміт Кайргалиевна, Едильбаева Ботагоз Аманжоловна

ІІІ орын Джузжигитова Тамара Даировна, Тасмуханова Жанна Муратовна.

2. «Бастауыш білім беру» секциясында

І орын Сембаева Алла Мақсотовна,

ІІ орын Заева Айнур Нурмаганбетовна

ІІ орын Габбасова Улдай Каресовна

ІІІ орын Кажгалиева Гульнур Нурлановна

ІІІ орын Муфтуллина Ардак Куспановна

ІІІ орын Гатауоллина Жанаргуль Турсынгалиевна.

3. «Орта білім беру» секциясында

І орын Максутова Гульдана Амангелдиевна

І орын Мурзагалиев Мирболат Айекеевич

ІІ орын Амиргалиева Базаргуль Орынбаевна

ІІ орын Бессмертнова Анна Леонидовна

ІІІ орын Кулакова Алтын Женисовна

ІІІ орын Ажкеева Гаухар Алтынбековна, Мұхтарова Гүлдана Сарсенгалиевна

ІІІ орын Танатарова Гульнара Саматовна

4.  «Қосымша білім беру» секциясында

І орын Алмурзина Рита Жоламановна, Алмурзина Гулмира Жолдибаевна

ІІ орын Бекбулатова Нургуль Уаповна, Татаханова Бахытканым Шынболатовна

ІІІ орын Керешева Бибигул Асылбековна

ІІІ орын Ибрашев Нурбол Кенжебаевич.

5.   «Техникалық және кәсіби білім беру» секциясында

І орын Бисалиева Жазира Енсеповна

ІІ орын Капизова Татьяна Андреевна

ІІ орын Бергенова Луиза Эдиссоновна

ІІІ орын Суюнова Гульшат Серикбаевна

ІІІ орын Хайредденова Гульнар Тулеугалиевна, Рахимгалиев Тимур Шынбулатович.

6.  «Жоғары білім беру» секциясында

І орын Жантуреева Айгуль Абаевна, Ойлыбаева Лаура Нурболатовна

ІІ орын Иргалиев Асылбек Сапаргалиевич

ІІІ орын Джонисова Гүлжиян Қабдолғалиқызы.

7. «Білім берудегі менеджмент» секциясында

І орын Утегулова Багдат Алдабергеновна

ІІ орын Нуралиев Асылбек Маликович, Тлепова Назгул Бактыгереевна

ІІІ орын Шайхиева Самал Жәдігеровна.

 

Жүлделі І орынды иеленген қатысушылар  2016 жылдың 23-24 маусым күндері Павлодар қаласында өтетін Екінші Республикалық Педагогикалық оқуларға жолдама алды.

Екінші Республикалық Педагогикалық оқуларға қатысуға жолдама алған педагогтерімізге сәттілік тілейміз!

 

Add comment

Комментарий публикуется через пару секунд. После отправки, можете смотреть выше.
Пікір сайтқа сәлден кейін шығады. Жібергеннен кейін жоғарыдан қарауыңызға болады.